<

Міжнародна економіка в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка

Університет Київський державний університет імені Тараса Шевченка

Спеціальність Міжнародна економіка

Місто Київ

Короткий огляд


Спеціальність дозволяє зрозуміти фундаментальні основи економіки та сформувати сучасне економічне мислення, навчає використовувати наукові методи аналізу міжнародного бізнесу для прийняття ефективних управлінських рішень, поглиблює знання іноземної мови. Для випускників відкрите надзвичайно широке коло професій: економісти, маркетологи, фінансисти, аудитори, менеджери та ін. Випускникам зазвичай легко працевлаштуватися у провідних міжнародних та національних корпораціях, консалтингових, фінансових та інвестиційних компаніях, державних установах.

Загальна інформація

Кафедра Міжнародної економіки та маркетингу
Факультет Економічний факультет

Предмети вільного вибору

Наявність предметів вільного вибору Так
Кількість таких предметів Існує 2 вибіркові блоки: 1й - це вибір спеціалізації (Кластер "Міжнародна інвестиційна діяльність" або Кластер "Міжнародна торгівля"; кластерна спеціалізація починається з 3 курсу; 2й - це вибір предметів з 3 запропонованих переліків (тобто всього можна обрати 3 предмети). В кожному переліку - по 5 предметів, кожен перелік відповідає певному семестру: перелік 1 - 2му семестру 2го курсу, переліки 2 та 3 - 1му семестру 4го курсу.
Спосіб обрання На практиці це відбувається по-різному: предмет може, наприклад, обиратися для всього потоку за більшістю голосів, або ж студенти обирають предмет індивідуально, і потім поток ділиться на нові групи за предметами, що набрали більшість голосів (зазвичай це 2 предмети).

Міжнародний обмін

Наявність програм міжнародного обміну Ні
Доступні можливості Офіційно кафедра не пропонує, але студенти можуть скористатись можливостями, що пропонуються відділом академічної мобільності та відділом міжнародного співробітництва КНУ, адже там багато можливостей для економістів в тому числі, зокрема, Erasmus +. Можна поїхати і по програмі, якої немає в каталозі університету, але це має бути погоджено з цими відділами, і це точно не має бути Work and Travel. В будь-якому разі, академічну мобільність варто узгоджувати з керівниками кафедри, щоб отримати офіційний дозвіл та правильно зістикувати програму з навчальним процесом.
Процес подачі 1) Пошук програми, 2) збір необхідних для неї документів, 3) подання заявки, 4) можливо, інтерв'ю (залежить від програми), 5) якщо пройшли - оформлення дозвільних та інших документів (у відділі академ. мобільності все це пояснюють, якщо ви проходите на програму).

Практика

Скільки разів студенти/ки мають пройти практику? 1 раз
На якому курсі? 4
Як довго вона має бути? 6 тижнів

Викладачі

Кількість викладачів/ок-практиків на кафедрі 6
Загальна кількість викладачів/ок 23