covering

Хто ми і що ми?

Чверть життя людство присвячує навчанню, щоб наступну його половину працювати і отримувати задоволення від власного внеску. Вступ до університету здається незначним кроком, однак наскільки кардинально він може змінити майбутнє. Вибір напрямку власного розвитку залежить від багатьох факторів, однак він стає набагато простіше і зваженим якщо мати доступні до необхідної інформації.

Ми - команда DecidEd і ми створюємо платформу, яка дозволить українським абітурієнтам і абітурієнткам робити свідомий вибір спеціальності і вузу, порівнявши за обраними критеріями, таким як: якість навчання, можливості, перспективність спеціальності і так далі. Все це відбувається на базі відкритих даних і чесних відгуків студентів та студенток.

Яку актуальну проблему ми вирішуємо?

Щорічно уряд витрачає 12 мільйонів доларів на фінансування освіту студентів на бюджеті. При цьому при вступі 59% абітурієнтів і абітурієнток відзначили, що не мали достатньо інформації про університет, а 62% не вистачало інформації про спеціальності.

• Яку інформації не вистачало?

Перспективи працевлаштування (22%), можливості практики (18%), програми міжнародних обмінів (16%), зміст програм і дисциплін (15%), можлива майбутня заробітна плата (18%).

• На які ресурси покладалися?

Сайти університету (56%), поради від знайомих (48%) і тільки (18%) дні відкритих дверей і ярмарки освіти.

• Про що це говорить?

Зараз українське суспільство має реальну проблему нестачі об'єктивних інформаційних ресурсів і прозорості адміністрацій університетів. Більшість вузів публікує досить мало інформації про свої освітні програми, що значно звужує вибір і реалізацію студентського потенціалу. Випускники і випускниці шкіл мають доступ до різних можливостей в основному в залежності від місця проживання, соціального статусу і орієнтуючись на поради оточуючих.

Що ми даємо і як нас використовувати?

Низька інформаційна прозорість аж ніяк не є безперечним свідченням низької якості навчання. Тому нашою метою є забезпечення всіх майбутніх випускників і випускниць рівним доступом до об'єктивної інформації, щоб зробити усвідомлений і зважений вибір свого майбутнього напрямку та мати дійсно повну інформацію про:

• Якість навчання

• Доступні можливості

• Перспективність спеціальності

• Фідбек реальних студентів і ще, і ще багато корисного

Використані ресурси у цьому текстів

•https://cedos.org.ua/uk/articles/sotsialno-ekonomichnyi-portret-studentiv-rezultaty-opytuvannia

Партнери

partner logo
partner logo
Опитаних студентів/ок
Спеціальностей
Університетів
Таблиць для аналізу